Bazhe Klucar Graver

E lejuar për kafshë përkedhëseTransport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Jordan Mijallkov 3 (Zhelezniçka)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Faksi: 02 3238544
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Клучар - Гравер Баже постои на пазарот повеќе од 30 години. Стручниот тим може да се пофали со долгогодишно искуство, семејна традиција и како доказ за ова, нашиот вработен Горан Кратовалиев се здоби со лиценца за ОВЛАСТЕН СУДСКИ ВЕШТАК во областа на клучарството, прв и засега единствен во Македонија.

Клучар - Гравер Баже нуди:

Најсовремена цилиндрична влошка

Врвна безбедност, гарантирано функционирање и прецизна изработка според највисоките меѓународни технолошки стандарди се гаранција за долгогодишно работење и ефикасна заштита.

KESO e бренд со над 400 патенти и деловни партнери во 25 држави во светот, својата иновативност и компетентност ја потврдува уште од 1963 година.

Нашата филозофија - ЕДЕН КЛУЧ ГИ ОТВОРА СИТЕ ВРАТИ - не само што ви помага да го поедноставите секој ден, туку ви овозможува целосен надзор на тоа какви овластувања има секој сопственик на клуч и кои врати ги отвора. Гарантираме врвна безбедност, заштита, долг животен век и исклучителна практичност.

KESO механичките, мехатронските и електронските цилиндрични влошки ги исполнувааат највисоките барања за безбедност, заштита и практичност. KESO обезбедува иновативност, квалитет и долготрајни решенија за сите видови згради.

Цилиндричната влошка KESO е најсовремена цилиндрична влошка, направена, патентирана и изработена во Швајцарија. Врвната безбедност, одличното функционирање и прецизноста на изработка, според највисоките меѓународни технолошки стандарди се гаранција за долгогодишно и ефикасно работење. Ако секогаш сте посакувале вашиот дом, вашето семејство или вашата фирма да бидат во најдобри раце, сега е тоа можно.

Omega е најновиот KESO систем, кој обезбедува највисок степен на безбедност. И цилиндерот и клучот се плод на висока технологија и исклучителна швајцарска прецизност.

KESO Omega клучевите имаат највисок степен на заштита против копирање. На располагање има голем број комбинации, кои се основа на сите KESO системи, овозможена е и надградба, односно интеграција на сите досега развиени системи во новиот KESO Master System.

Примарни дејности:
• Изработка на клучеви
• Продажба и поправка на брави за врати, ормари, бироа, каси, сефови и банкомати
• Продажба на ПТТ сандачиња, сигурносни брави, сигурносни катанци, касети за пари и клучеви
• Изработка на натписи
• Отварање на заклучени каси, сефови и банкомати
• Сервис на веќе монтирани брави и каси

Нашите артикли се со проверен квалитет:
-TITAN - Словенија
-KESO – Швајцарија
-MUL-T-LOCK - Израел
-CORBIN - Италија
-SECUREMME - Италија
-IFAM - Шпанија
-KALE - Турција
-GEZE – Германија AGB - -Италија

Квалитетна и брза услуга, професионален пристап кон зададените задачи и задоволни клиенти!
më shumë
15%save
Retail Price - VAT Included:440 MKD374 MKD

Odbojnik za vrata

Retail Price - VAT Included:1.880 MKD

AGB SCUDO 5000

Retail Price - VAT Included:3.600 MKD

TITAN T-200

Retail Price - VAT Included:7.030 MKD

KESO Assa Abloy КЕСО Асса Аблои

Retail Price - VAT Included:4.250 MKD

Sigurnosen katanec CORBIN

Retail Price - VAT Included:960 MKD

Tropalo za vrata

Retail Price - VAT Included:440 MKD

Okce za vrata SECUREMME

Retail Price - VAT Included:2.120 MKD

Kaseta za kluchevi

Retail Price - VAT Included:1.050 MKD

Titan Brava 2,5cm

Retail Price - VAT Included:790 MKD

Letecka sharka

Retail Price - VAT Included:1.850 MKD

Dalechinsko DITEC

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Титан Т 200

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ABUS KeyGarage ™

Retail Price - VAT Included:Ask for price

MUL-T-LOCK


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи