Baze Klucar Graver

E lejuar për kafshë përkedhëseTransport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Jordan Mijallkov 3 (Zhelezniçka)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 02 3238544
  • Faksi: 02 3238544
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568813735_82.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Çelësabërës -gravues Bazhe ekziston në treg për më shumë se 30 vjet. Ekipi i ekspertëve mund të krenohet me përvojën e gjatë, traditë familjare dhe si provë e kësaj, punonjësi ynë Goran Kratovaliev ka fituar licenca për EKSPERT GJYQËSOR I AUTORIZUAR në fushën e çelësbërëbjes, i pari dhe deri tani i vetmi në Maqedoni.

Çelësabërës -gravues Bazhe ofron:

Mbulesa cilindrike më moderne

Siguri të lartë, funksionim të garantuar dhe punim preciz sipas standardeve më të larta ndërkombëtare të teknologjisë janë garanci për punën afatgjate dhe mbrojtje efikase.

KESO është një markë me mbi 400 patenta dhe partnerë biznesi në 25 vende të botës, duke konfirmuar inovacionin dhe kompetencën e saj që nga viti 1963.

Filozofia jonë - NJË ÇELËS I HAP TË GJITHA DYERT - jo vetëm që ju ndihmon të thjeshtësoni çdo ditë, por gjithashtu ju jep kontroll të plotë mbi kompetencat që ka secili pronar i çelësit dhe cilat dyer I hap. Ne garantojmë siguri, mbrojtje, jetë të gjatë dhe prakticitet të jashtëzakonshëm.

Mbështjellëset cilindrike mekanike, mekatronike dhe elektronike të KESO plotësojnë kërkesat më të larta për siguri, mbrojtje dhe komoditet. KESO ofron risi, zgjidhje cilësore dhe të qëndrueshme për të gjitha llojet e ndërtesave.

Mbështjellësja cilindrike KESO është mbështjellësja cilindrike më bashkëkohore, e bërë, e patentuar dhe e prodhuar në Zvicër. Siguri superiore, funksionim i shkëlqyeshëm dhe mjeshtëri precize, sipas standardeve më të larta të teknologjisë ndërkombëtare, janë garanci për një punë të gjatë dhe efikase. Nëse gjithmonë keni dashur që shtëpia juaj, familja juaj ose kompania juaj të jenë në duar më të mira, kjo tani është e mundur.

Omega është sistemi më i fundit KESO, duke siguruar nivelin më të lartë të sigurisë. Si cilindri ashtu edhe çelësi janë produkt i teknologjisë së lartë dhe saktësisë së jashtëzakonshme zvicerane.

Çelësat KESO Omega kanë shkallën më të lartë të mbrojtjes kundër kopjimit. Ekzistojnë një numër i madh kombinimesh në dispozicion, të cilat janë baza e të gjitha sistemeve KESO, mundësohet dhe azhurnimi ose integrimi i të gjitha sistemeve të zhvilluara deri më tani në Master System e ri KESO.

Aktiviteti parësor:
• Punim i çelësave
• Shitje dhe riparim i bravave të dyerve, dollapëve, tavolinave, arkave, kasafortave dhe ATM-ve
• Shitje e kutive PTT, bravave të sigurisë, drynave të sigurisë, kasave dhe çelësave për parave
• Prodhim i mbishkrimeve
• Hapje e kasave të bllokuara, kasafortave dhe ATM-ve
• Servis i bravave dhe arkave tashmë të montuara

Artikujt tanë janë me cilësi të vërtetuar:
-TITAN - Slloveni
-KESO – Zvicër
-MUL-T-LOCK - Izrael
-CORBIN - Itali
-SECUREMME - Itali
-IFAM - Spanjë
-KALE - Turqi
-GEZE – Gjermani
-AGB - Itali

Shërbim cilësor dhe i shpejtë, qasje profesionale ndaj detyrave të caktuara dhe klientëve të kënaqur!
më shumë
Retail Price - VAT Included:440 MKD

Odbojnik za vrata

Retail Price - VAT Included:490 MKD

ABUSTI12

Retail Price - VAT Included:1.410 MKD

ABUSKD6PS cilindar

Retail Price - VAT Included:1.980 MKD

Stainless security padlock Corbin

Retail Price - VAT Included:5.480 MKD

Sigurnosen katanec CORBIN

Retail Price - VAT Included:1.880 MKD

AGB SCUDO 5000

Retail Price - VAT Included:3.600 MKD

TITAN T-200

Retail Price - VAT Included:7.030 MKD

KESO Assa Abloy КЕСО Асса Аблои

Retail Price - VAT Included:960 MKD

Tropalo za vrata

Retail Price - VAT Included:440 MKD

Okce za vrata SECUREMME

Retail Price - VAT Included:2.120 MKD

Kaseta za kluchevi

Retail Price - VAT Included:1.050 MKD

Titan Brava 2,5cm

Retail Price - VAT Included:790 MKD

Letecka sharka

Retail Price - VAT Included:1.850 MKD

Dalechinsko DITEC

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Титан Т 200

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Padlock Corbin


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj