Bazar Shajnler


  • Adresa: Bellgradska 99
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Lokacioni: Carshia e Vjeter

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00Mapa

Една од најголемите странски инвестиции од времето на владеење на поранешниот премиер Никола Груевски, прилепски „Гентерм“, го промени својот официјален назив ...
сите 5 | | | веќе видена

На македонскиот пазар може да се најдат плински шишиња за домаќинството (плински боци), па дури и боци за технички гасови што се користат за оксигенско ...
сите 52 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj