Baukop

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 210 (Rruga e Kaçanikut)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Telefon 2: 02 2656628
  • Faksi: 02 2601980
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

BAUKOP SHPKNJP është kompani që kryen shërbime nga fusha e ndërtimtarisë së ulët dhe transportit si dhe tregti me makineri ndërtimi dhe mjete transporti, të cilat paraprakisht I ka siguruar nga Gjermani, Holanda dhe Belgjika.

Produkte:
• Vinça
• Gjeneratorë
• profile alumini dhe aksesorë për gardhe
• Makineri ndërtimi – ekskavatorë, buldozherë, makineri me rule, makineri niveluese, pirunj, autopirunë

Në dispozicion ka edhe pajisje për rimorkim të ulët dhe gjysmë vagonë me kapacitet të vogël bartës, për transport të makinerive të firmës, por edhe për t’ua ofruar firmave vendase dhe të huaja.

Shoqëria për tregti dhe transport dhe shërbime ndërkombëtare BAUKOP SHPKNJP import-eksport Shkup është themeluar në muajin shkurt të vitit 1995, si firmë në veprimtarinë e shërbimeve të transportit të brendshëm, përkatësisht në transportin me kamionë – kamionë me mekanizëm shkarkimi. Duke filluar nga viti 1998 firma e ka zgjeruar veprimtarinë e saj edhe në shërbimet me makineri ndërtimi – eskavatorë, buldozherë, makineri me rule, makineri niveluese, autopirunë bartës…, por edhe vinça, duke u kompletuar në këtë mënyrë në dhënien e shërbimeve në sferën e ndërtimeve të ulëta. Duke filluar nga viti 2005 firma e ka zgjeruar veprimtarinë e saj në tregtinë me pllaka qeramike dhe sanitare, veprimtari të cilën në vitin 2006 ia ka transferuar firmës së re. Që nga viti 2007, si përfaqësues i përgjithshëm i firmës "Teksan Jenerator” me seli në Stamboll të Turqisë, firma ka filluar me shitjen e gjeneratorëve për prodhim të energjisë elektrike, por dhe me servisimin e tyre. Duke filluar nga muaji shkurt i vitit 2009, si përfaqësuese e firmës Н & Б nga qyteti Pllovdiv i Bullgarisë, firma ka filluar të merret edhe me tregti me vinça, ashensor, pirunj, skela dhe makineri të tjera ndërtimi për ndërtimtari.

Misioni ynë është që të sigurojmë shërbime dhe produkte ndërtimi për klientët tanë, me përvojë të tepër të madhe dhe integritet profesional. Ne e çmojmë rëndësinë e raporteve tona dhe do të vazhdojmë të jemi korrekt në punën tonë, me të gjithë të punësuarit, klientët dhe partnerët. Vizioni ynë është të jemi liderë në sferën në të cilën veprojmë, duke ofruar shërbime dhe të mira kualitative.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj