Baukon Baucenter Thrakon

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned


  • Telephone 2: +389 78 661669
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581604225_26.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo of Location
Баукон Бауцентар работи на мало и големо со трговија на градежни материјали.

Нашиот асортиман опфаќа:
-Сипорекс блокови (Thrakon)
-Фасадни системи (Thrakon)
-Бои и лакови (Thrakon)
-Микроцемент (Thrakon)
-Хидроизолација (Thrakon)
-Лепаци за плочки и фуги (Thrakon)
-Гипс картон и производи од гипс

Материјали за термоизолација:
-Стиропор
-Стиродур
-Стаклена волна (Isover)
-Камена волна (Isover)

Работиме исклучиво со најклавитетни материјали од Европско потекло.
Наша мисија е да градиме дологорочна релација со нашите клиенти, бидејќи нашите производи се со висок квалитет.
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel