Baukit

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Telefon 2: 070 355413
  • Faksi: 02 2535099
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603364065_67.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Baukit është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është tregti me vegla ndërtimi, shkallë, skelete dhe asortimente të tjera shoqëruese.

Produkte:
• Tuba garden
• Shkallë
• Skela
• Rrota
• Makina dhe vegla për pllaka
• Vegla dore
• PFT
• Kuti për vegla
• Ventilim
• Programe garden
• Elemente dekorative
• Silikonë, ngjitës, polikolor
• Pajisje HTZ
• Karroca transporti për ngarkim
• Rafte dhe sirtarë
• Vegja për vidhosje, ristela, zinxhirë
• Vegla elektrike
• Sistem për ndërtim të thatë

Për momentin, BAUKIT GROUP SHPK është përfaqësues në tregun maqedonas I shumë markave të shquara të prodhuesve evropianë, KRAUSE - Gjermani, TELLURE ROTA - Itali, PFT - Gjermani, MARBET - Poloni, DAMAR - Poloni, SIGMA - Itali, COMENSAL - Poloni, RAIMONDI - Itali , AWENTA - Poloni, PATROL - Poloni, YATO - Poloni, PFERD - Gjermani, TOLSEN, si dhe 15 prodhues të asortimenteve të ndryshme nga Kina.

Qëllimi ynë është ofertë për produkte cilësore për konsumatorët dhe shërbim profesional, dhe përmes rrjetit tonë të zhvilluar të shpërndarjes, produktet tona janë në dispozicion në shumicën e qyteteve të Maqedonisë.
më shumë
39%save
Retail Price - VAT Included:179 MKD109 MKD

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ЧЕЛИК Ф230-1.9 ЕХТ А ...

37%save
Retail Price - VAT Included:189 MKD119 MKD

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ИНОКС Ф230-1.9 ЕХТ А ...

30%save
Retail Price - VAT Included:3.900 MKD2.730 MKD

СКАЛА АЛУМ. НА СКЛОПУВАЊЕ ЅЗ-001

19%save
Retail Price - VAT Included:69.900 MKD55.990 MKD

СКЕЛЕ АЛУМ. ПРОТЕЦ ХС 4.8М 920027 К ...

19%save
Retail Price - VAT Included:55.900 MKD44.945 MKD

Алум. скеле на скопување ПРОТЕК ХС ...

10%save
Retail Price - VAT Included:2.190 MKD1.971 MKD

СКАЛА АЛУМ. 4 ГАЗИШТА СОЛИДИ 126221 ...

10%save
Retail Price - VAT Included:3.190 MKD2.871 MKD

СКАЛА АЛУМ. 6 ГАЗИШТА СОЛИДИ 126245 ...

10%save
Retail Price - VAT Included:2.790 MKD2.511 MKD

СКАЛА АЛУМ. СОЛИДИ 5 126238

6%save
Retail Price - VAT Included:114.900 MKD107.403 MKD

СКЕЛЕ АЛУМИНИУМСКО СТАБИЛО 50 5.40 ...

6%save
Retail Price - VAT Included:479.000 MKD449.000 MKD

МАШИНА ЗА МАЛТЕРИСУВАЊЕ ПФТ Г4 СМАР ...

Retail Price - VAT Included:6.290 MKD

СКАЛА АЛУМ. ЦОРДА 2*8 010285

Retail Price - VAT Included:8.990 MKD

СКАЛА АЛУМИНИУМСКА 4x3 ЦОРДА 085009

Retail Price - VAT Included:1.990 MKD

СКАЛА АЛУМИНИУМСКА ЦОРДА 4 000705

Retail Price - VAT Included:2.490 MKD

СКАЛА АЛУМ. 5 ЦОРДА 000729


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj