Baukit

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км

  • Telefon 2: 070 355413
  • Faksi: 02 2535099
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603364065_67.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Baukit është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është tregti me vegla ndërtimi, shkallë, skelete dhe asortimente të tjera shoqëruese.

Produkte:
• Tuba garden
• Shkallë
• Skela
• Rrota
• Makina dhe vegla për pllaka
• Vegla dore
• PFT
• Kuti për vegla
• Ventilim
• Programe garden
• Elemente dekorative
• Silikonë, ngjitës, polikolor
• Pajisje HTZ
• Karroca transporti për ngarkim
• Rafte dhe sirtarë
• Vegja për vidhosje, ristela, zinxhirë
• Vegla elektrike
• Sistem për ndërtim të thatë

Për momentin, BAUKIT GROUP SHPK është përfaqësues në tregun maqedonas I shumë markave të shquara të prodhuesve evropianë, KRAUSE - Gjermani, TELLURE ROTA - Itali, PFT - Gjermani, MARBET - Poloni, DAMAR - Poloni, SIGMA - Itali, COMENSAL - Poloni, RAIMONDI - Itali , AWENTA - Poloni, PATROL - Poloni, YATO - Poloni, PFERD - Gjermani, TOLSEN, si dhe 15 prodhues të asortimenteve të ndryshme nga Kina.

Qëllimi ynë është ofertë për produkte cilësore për konsumatorët dhe shërbim profesional, dhe përmes rrjetit tonë të zhvilluar të shpërndarjes, produktet tona janë në dispozicion në shumicën e qyteteve të Maqedonisë.
më shumë
39%save
Retail Price - VAT Included:179 MKD109 MKD

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ЧЕЛИК Ф230-1.9 ЕХТ А ...

37%save
Retail Price - VAT Included:189 MKD119 MKD

ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ ИНОКС Ф230-1.9 ЕХТ А ...

35%save
Retail Price - VAT Included:3.900 MKD2.500 MKD

СКАЛА АЛУМ. НА СКЛОПУВАЊЕ ЅЗ-001

17%save
Retail Price - VAT Included:79.900 MKD65.918 MKD

СКЕЛЕ АЛУМ. ПРОТЕЦ ХС 4.8М 920027 К ...

16%save
Retail Price - VAT Included:62.900 MKD52.836 MKD

Алум. скеле на скопување ПРОТЕК ХС ...

4%save
Retail Price - VAT Included:119.900 MKD115.104 MKD

СКЕЛЕ АЛУМИНИУМСКО СТАБИЛО 50 5.40 ...

Retail Price - VAT Included:9.190 MKD

КОЛИЧКА АЛУМ. ЗА ТОВАР 150КГ 1180*4 ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj