Bato & Divajn

ParkingTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: Boris Trajkovski 314 (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7859 км

  • Telefon 2: 02 2785915
  • Faksi: 02 2785927
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/22fcee383273c30a1c2e31bb60ff1bd2.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

BATO & DIVAJN paraqet kompani për printime të teknologjisë së lartë, me qëndrueshmëri për krijimin e përshtypjeve të përhershme printimi.


Si kompani e parë evropiane e konfiguracionit grafik full-service, e specializuar për prodhim industrial, BATO & DIVAJN me sukses i përmbush kërkesat e tregut të Europës Juglindore prej 20 vjetësh, nëpërmjet segmenteve të integruara për:

- Dizajn grafike dhe përgatitje [prepress]
- Printim Offset
- Printim I SIGURT
- Zgjidhje BILLING [përgatitje e faturave dhe materialeve të tjera të personalizuara]
- Përfundim i punimit[post press]


Vazhdimisht kujdesemi për gjithçka që krijojmë, gjithmonë të ketë vlera shtesë për klientët tanë. Prej këtu, investimet e vazhdueshme në teknologjinë bashkëkohore , përdorimin e inovacioneve teknologjike dhe know-how, të pasuruara me ekspertizën shumëvjeçare në industri, mundësojnë:

- Gjithmonë shërbim cilësor në përputhje me standardet më të larta të biznesit
- Realizim i kërkesave më të ndërlikuara nga ideja deri në prodhimin përfundimtar
- Punim i vazhdueshëm i portofolave të ndryshme të prodhimeve të shtypura me cilësi të lartë.
- Krijim dhe mirëmbajtje e marrëdhënieve afatgjata partneriteti me klientë të bazuara në besim

Sepse besojmë që klientët tanë gjithmonë meritojnë më të mirën, në një afat sa më të shkurtër dhe me çmim konkurrues. Përkushtimi në përsosmëri për arritjen e të papartishmes për tejkalimin e pritjeve të klientëve- ai është sekreti i suksesit tonë.

Duke zgjedhur të jemi unik, duke lënë përshtypje unike, vendimi juaj është konfirmuar.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

PREPRESS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Paper BAGS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ADVERTISING / POSMs

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Press

Retail Price - VAT Included:Ask for price

LIGHT CARDBOARD packaging

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Books print

Retail Price - VAT Included:Ask for price

BILLING solutions

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SECURITY printed products

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PHARMACEUTICAL packaging

Retail Price - VAT Included:Ask for price

FOOD packaging

Retail Price - VAT Included:Ask for price

TOBACCO packaging

Retail Price - VAT Included:Ask for price

BILLING

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SECURITY PRINT

Retail Price - VAT Included:Ask for price

POSTPRESS


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj