Bastion eco village

ParkingQasje në InternetPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: f. Kailishti
  • Vendi: Gostivar

  • Orari i punës: Ha - D nga 12:00 deri më 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638371197_3.png?t=true&w=300&h=300


Jepi vetes rehati, vizito Bastionin e Bukurisë.

Eco Village Bastion është një pikë turistike malore e cila është e shtrirë në një pjesë kodrinoro-malore rreth 100.000 m2. Është e vendosur në anën Perendimore të Masivit të Sharrit nën hijet e fshatit të lashtë mbi 300 vjeçar Kalisht. Nga autostrada Tetove – Gostivar është vetëm 4km largësi.

Eco Village Bastioni është konceptuar në mënyrë të tillë që të ofrojë një restorant dhe vend pushimi me një rehati të pashembullt. Me arkitekturë të përzier moderne, tradicionale dhe objekt me klas botëror është vertet një entitet i veçantë turistik.

Me kodrinat dhe lumenjte e saja fantastike, pamjen që të le pa frymë, arkitekturë të jashtme e të brendshme të shquar, me stil, akomodim të rehatshmëm Restoranti Bastion është një vend i përosur për të kaluar momente të paharuara të jetës suaj.
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj