Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Prilep
 • Manastir
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Veles
 • Kumanovë
 • Tetovë
 • Ohër
 • Vinicë
 • Shën Nikollë
 • Stip
 • Resnjë
 • Gjevgjeli
 • Mavrovë
 • Kërçovë
 • Gostivar
 • Strugë
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Barnatore bujqësore
 • Fara mbjellëse - lëndë (shitore për fara mbjellje)
 • Plehëra - natyrale dhe artificiale
 • Pesticide
 • Ushqim për kafshë - tregti
 • Bujqësi - Lëndë Të Para
 • Bujqësi - Kimikate Bujqësore
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Najlon Për Mbulim Të Fidaneve
 • Ushqim Për Kafshë - Aditive Dhe Premikse
 • Insekticide
 • Kultura Të Drithrave - Tregti
 • Fidane - Tregti
 • Fara Mbjellëse - Prodhim Dhe Tregti
 • Kafshë Shtëpiake - Pajisje, Ushqim Dhe Shitore
 • Bujqësi - Makina Dhe Makineri Bujqësore - Tregti
 • Ujitje - Pajisje Dhe Realizim
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Fruta - Përpunim, Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
 • Kopshte (Parqe) - Vegla, Pajisje Dhe Makineri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Barnatore bujqësore

Agro Baga


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 49
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Branko


 • Adresa: Cvetan Dimov 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Fudtropija


 • Adresa: Mareshali Tito 4
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Gigo


 • Adresa: Partizanska 5, Rosoman
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00 • D nga 09:00 deri më 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Ilievski


 • Adresa: Rr.20 p.n., f.Saraj
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7417 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Javor


 • Adresa: Boris Trajkovski 6 (Lleninova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Пауза Пон-Пет 12-14ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom


 • Adresa: s.Rashtani
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom


 • Adresa: Ilindenska 18 f.Çashka
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom Bit Pazar


 • Adresa: Nikola Martinovski 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom Butel 1


 • Adresa: Alleksandar Urdarevski 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom Butel 2


 • Adresa: Butellska 147
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom Cento


 • Adresa: Maxhari 45
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom Dracevo


 • Adresa: Branko Zarevski 1 lok.18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom Dracevo 2


 • Adresa: Dracevska 69
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom Gjorce Petrov 1


 • Adresa: Gjorçe Petrov 18 llam.1 lok.15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom Gjorçe Petrov 2


 • Adresa: Gjorce Petrov 18 lam.1 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom Gorno Lisice


 • Adresa: Lisiçe e epërme 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom Ilinden


 • Adresa: Rr.8 nr.107, lagj.Illinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom Jurumleri


 • Adresa: rr.5 nr.24
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Junikom Kavadar


 • Adresa: Industriska 23
 • Vendi: Kavadar
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Народната банка на Република Северна Македонија денеска упати апел до граѓаните заради заштита на јавното здравје, филијалите и експозитурите на банките да се ...
сите 34 | | | веќе видена

ТТК Банка АД Скопје ги информира своите почитувани клиенти дека согласност со засилените мерки за спречување на ширење на корона вирусот и посебниот режим на ...
сите 31 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj