Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Ohër
 • Prilep
 • Stip
 • Veles
 • Kavadar
 • Koçanë
 • Gostivar
 • Gjevgjeli
 • Strugë
 • Resnjë
 • Kërçovë
 • Radovis
 • Mavrovë
 • Dibër
 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Banka
 • Transfer të parave
 • Kartela krediti dhe debiti
 • Banka - sisteme bankare elektronike
 • Kompani dhe institucione financiare
 • Brokerë - Shtëpi Brokerësh
 • Institucione Shtetërore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Banka

Stopanska Banka SHA-Shkup-Gjevgjeli


 • Adresa: Sheshi Liria p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9562 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

Kategoritë:

banka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komercijalna Banka-Gjevgjeli


 • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë 4-2/1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9562 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

banka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Halkbank-Gjevgeli


 • Adresa: 7 Nëntori 2
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9562 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

banka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sillk Roud Banka-Gjevgjeli


 • Adresa: Marshal Tito 100
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9562 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

banka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stopanska Banka Bitola SHA-Gjevgjeli


 • Adresa: Marshal Tito 1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9562 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Central Cooperative Bank - Gjevgjeli


 • Adresa: Vaso Karajanov 2-a
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9562 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

banka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NLB Banka-Gjevgjeli


 • Adresa: Dimitar Vllahov 7
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9562 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sparkasse Bank Gjevgjeli


 • Adresa: Dimitar Vllahov 7
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9562 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

banka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Banka


 • Adresa: Dimitar Vllahov 1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9562 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Capital bank - Veles


 • Adresa: 8 Shtatori (Marshall Tito) 57
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

banka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Halkbank-Tetove 2


 • Adresa: Vonvardarska 1
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

banka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapitall banka - Kavadar


 • Adresa: Ilindeni 115-1-4
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapitall banka - Kumanovë


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 52-1/3 lok.2
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapitall banka - Manastir


 • Adresa: Nikolla Teslla 41/1
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapitall banka - Prilep


 • Adresa: Vasko Karangelleski 1/1 lok.4
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komercijalna Banka East Gate


 • Adresa: Bellasica 2
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

banka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonska banka


 • Adresa: bul.VMRO (Marksi dhe Engelsi) 3-12/2
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

banka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NLB Banka Vinicë


 • Adresa: Marshal Tito 8
 • Vendi: Vinicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

banka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NLB Banka-East Gate


 • Adresa: Bellasica 2
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

banka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NLB Banka-Porta Aerodrom


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi Chajevac) 1 lok.3
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 175 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе Одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,80 % ...
сите 98 | | | веќе видена

Електрани на Македонија со нов долг кон ЕБОР од 100 милиони евра за покривање на криминалот кои оваа неспособна и криминална власт на СДСМ и ДУИ го прави во ...
сите 104 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj