Banesta

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Brigadat internacionale 5-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Telefon 2: 071 777047
  • Faksi: 02 2460395
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1487083159_15.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Banesta është kompani që merre me shitjen e sistemeve për ujitje.

Produkte:
• Sisteme për ujitje bujqësore
• Sisteme për ujitje të parqeve
• Oranzheri – tuba dhe pjesë të tjera
• uPVC-tuba- valvula- fitinz
• Elektrofuzion dhe sladim kryesor
• PEX – PERT – Flex PPR – Gjeometri
• Tuba PE për mbrojtje të kabllove


BANESTA është kompani e themeluar në vitin 1998 dhe është një nga të parat që ka filluar me importin dhe shitjen e sistemeve të ujitjes dhe janë të specializuar dhe të përshtatur për nevojat e tregut. Pas punës së suksesshme disavjeçare në vitin 2003 bëhet përfaqësues ekskluziv i markës së njohur botëror, PALAPLAST- Greqia dhe atë për Serbinë, Kroacinë, Bosnjë dhe Hercegovinën, Kosovën, Malin e Zi dhe Slloveninë, si dhe importues i përgjithshme për Republikën e Maqedonisë.
Fillimisht theksi u vu në ujitje, si dega kryesore e veprimtarisë sonë në territorin e Maqedonisë. Menjëherë pas krijimit të një rrjeti tregu të qëndrueshëm, produktet Palaplast u bënë të disponueshme në të gjitha rajonet bujqësore. Duke pasur parasysh se kërkesa e tregut ka imponuar nevojën për plasmanin dhe të produkteve të tjera nga asortimenti i Palaplast detyrimi ynë ishte të zgjeronim gamën e produkteve, kështu që sot ne duhet të disponojmë dhe me elemente që përdoren për ujitje parqesh, ujësjellës, gjeometri, shumë stacione pastrimi, pishina si dhe tuba dhe fitinze për ngrohje të oranzherive dhe tuba për ngrohje të dyshemesë (Pex).

Nëpërmjet Palaplast bashkëpunojmë me kompani të tjera botërore të njohura si RAIN BIRD, HUNTER, TORO, RAIN SPA, GALKON, ORBIT, SUN-FLOW etj. Disponojmë me një gamë të gjerë në dispozicion të produkteve si dhe dërgesë të shpejtë, na bën që të jemi një nga kompanitë kryesore në fushën e ujitjes në Republikën Maqedoni.

Në Banestas ne jemi të gatshëm në çdo kohë t’ju dëgjojmë, këshillojmë, mbështesim dhe ndihmojmë. Kjo vlen edhe për programet IPARD me të cilat kemi përvojë shumë vjeçare dhe realizim të suksesshëm. Ju mund të mbështeteni tek ne!

ÇDO GJË QË S’MUND TË GJENI TEK TE TJERËT – DO TA GJENI TEK NE!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj