Bane Air - Servis termo king  • Telefon 2: 02 2736104
  • Faksi: 02 2736105
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto dhe video galeri

Kompania jonë është e specializuar për servizim të klimatizimit si dhe shitje dhe montim të të gjitha tipeve të kondicionerëve:

- Split sisteme
- Kaseta (tavanë)
- Parapeta (dysheme)
- Kanale
- Floor standing

Ne jemi dilerë të autorizuar të: CARRIER, TOSHIBA, HAIER…
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj