Бане Аир - Сервис термо кинг


  • Адреса: Востаничка 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: Црниче

  • Телефон 2: 02 2736104
  • Факс: 02 2736105
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576226075_94.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нашата компанија е специјализирана за сервисирање на климатизација и продажба и монтажа на сите типови на клима уреди:

- Сплит системи
- Касетни (плафонски)
- Парапетни (подни)
- Каналски
- Floor standing

Ние сме овластени дилери на: CARRIER, TOSHIBA, HAIER....
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи