Bane air - prodazno izlozben salon

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: bul. Partizanski odredi 17 lam.2 lok.2
  • Vendi: Shkup

  • Faksi: 02 6092300
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1597925644_81.png?t=true&w=300&h=300


Kompania jonë është e specializuar për servizim të klimatizimit si dhe shitje dhe montim të të gjitha tipeve të kondicionerëve:

- Split sisteme
- Kaseta (tavanë)
- Parapeta (dysheme)
- Kanale
- Floor standing

Ne jemi dilerë të autorizuar të: CARRIER, TOSHIBA, HAIER…
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj