Балтепе Бехар


 • Адреса: Браќа Миладинови 193
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈10662 км
 • Локација: вториот кружен тек после семафорите од десно во стаклената зграда


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1642168189_64.png?t=true&w=300&h=300


  Запознајте се со историјата на Балтепе Бехар

  Повеќегодишно искуство, исклучиво со продажба и монтажа на автостакла за автомобили. Квалитетна услуга и производи за автомобили се нашата предност. Нашата мисија е посветеност кон нашите клиенти со цел да добијат исклучителен квалитет по прифатлива цена.

  Искуство & Професионалност

  Располагaме со најпрофесионалнот тим за вашето возило, а нашето искуство се одликува со брзината и сигурноста на услугата која ја добивате.

  Брендови на авто стакла по познати по својот квалитет ширум светот
  - PILKINGTON AUTOMOTIVE
  - OLIMPIA OTO CAMLARI/AUTO GLASS
  - XYG
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи