Balleks  • Telefon 2: 032 394485
  • Faksi: 032 383140
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c5fbf9829691cdb0e9835a44715260d7.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Belks shpk nga Shtipi është firmë e specializuar transporti për transport nga dhe në Shtip, për dërgesa të plota dhe të mbledhura. Punojmë dhe në destinacione të tjera evropiane: Belgjikë, Gjermani, Holandë, Poloni, Kroaci, Slloveni.

Për momentin disponojmë me 35 automjete nga të cilat 20 janë me standard EURO 5 dhe 15 me standard EURO 6.

Kemi dhe hapësirën tonë doganore, shpedicion dhe servis- një qendër logjistike komplete
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj