Ballamov Kompani - podruznica

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicioner

 • Adresa: Goce Dellçev, f.Negorcë 5-a
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈10808 км
 • Lokacioni: Во центар на селото

 • Telefon 2: 034 230444
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Foto nga vendndodhja
Retail Price - VAT Included:25.900 MKD

Pool 457x107

Retail Price - VAT Included:7.500 MKD

Pool 305x76

Retail Price - VAT Included:770 MKD

slatted pool cover

Retail Price - VAT Included:1.680 MKD

slatted pool cover

Retail Price - VAT Included:2.990 MKD

Лулашка Marrone

Retail Price - VAT Included:10.990 MKD

Лулашка Marrone

Retail Price - VAT Included:2.210 MKD

Столни ламби

Retail Price - VAT Included:1.760 MKD

Сет 3 масички

Retail Price - VAT Included:23.750 MKD

Гарден сет Лагуна


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Gips Imobilia DizajnNjë lider tregu në fushën e ndërtimit dhe në përputhje me rrethanat ka një kapacitet të plotë të burimeve njerëzore dhe materiale të nevojshme për të përmbushur kërkesat e klientëve tanë me një theks të veçantë në performancën

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655795496_19.png?t=true&w;=300&h;=300

Kombinati i Mermerit


 • Adresa: Lece Koteski 60-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10748 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

MERMEREN KOMBINAT SHA – Prilep është lider global në ekstrakcionin dhe prodhimin e mermerit të bardhë si bora.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573733016_57.jpg?t=true&w;=300&h;=300

SopotVendndodhja e minierës-gurores është në afërsi të f. Sopot, Kumanovë, me qasje direkt me rrugë të asfaltuar me gjatësi prej 4.5 km deri tek autostrada Kumanovë-Tabanocë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525422434_3.png?t=true&w;=300&h;=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Qendër Biznesi-Ading


 • Adresa: Kuzman Shapkarev 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10679 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Qendra e Biznesit Ading SHPK është anëtare i grupacionit ADING e themeluar në vitin 1991 si qendër e parë profitabile.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1396606201_65.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Foto nga vendndodhja
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 64 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj