Балкански фестивал на народни песни и игри


  • Адреса: бул.Македонски Просветители 4
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7866 км
  • Локација: Центар за култура
Дејности:

фестивали


  • Факс: 046 261063

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
сите 111 | | | веќе видена

Во викенди нема да има погреби. Согласно најновата одлука на Владата од 06. 04. 2019 година со која од среда 08. 04. 2020 година забраната за движење во ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи