Балкан


  • Адреса: Митрополит Теодосиј Гологанов б.б лок.32
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 15:00Мапа

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 59 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи