Baleks  • Telephone 2: +389 32 394485
  • Fax: +389 32 383140
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c5fbf9829691cdb0e9835a44715260d7.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Балекс доо од Штип е специјализирана транспортна фирма за транспорт од и за Италија за цели и збирни пратки. Работиме и на дурги европски дестинации:Белгија, Германија, Холандија, Полска , Хрватска, Словенија.

Во моментот располагаме со 35 возилиа од кои 20 се со EURO 5 стандард и 15 со EURO 6 стандард.

Располагаме со сопствен царински склад, шпедиција и сервис - комплетен логистички центар.
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel