Balamov Kompani

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Marshal Tito, f.Negorcë 50
  • Vendi: Gjevgjeli
  • Distanca: ≈7548 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00
    Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607598725_72.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania Balamov nga Negorci është dyqan për shitje me pakicë të veglave, materialeve të ndërtimit dhe artikujve për riparim dhe mirëmbajtje shtëpiake. Nga ana tjetër, një magazinë është një strukturë e madhe magazinimi që përdoret për të ruajtur dhe organizuar mallra.

Për më shumë informacion dhe ofertë na kontaktoni në 070 238250.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj