Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Veles
 • Shën Nikollë
 • Shkup
 • Stip
 • Berovë
 • Tetovë
 • Prilep
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bagëti - përkujdesje dhe tregëti
 • Ferma
 • Qumësht dhe produkte qumështi
 • Mish dhe produkte mishi
 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
 • Qumështore
 • Ushqim Për Kafshë - Tregti
 • Kultura Të Drithrave - Kultivues
 • Ushqim Për Kafshë - Aditive Dhe Premikse
 • Kafshë Shtëpiake - Pajisje, Ushqim Dhe Shitore
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Ushqim Për Kafshë - Fabrika Dhe Mullinj
 • Veterinari - Ordinanca
 • Therrtore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bagëti - përkujdesje dhe tregëti

Korab-Trnica


 • Adresa: f.Trnica 1, Mavrovë Rostush
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mbarështues dhensh-Resnjë


 • Adresa: F.Shtërbovë
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medi


 • Adresa: Rashtanski pat p.n.
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nisev


 • Adresa: F.Dolanë
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovçepollka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Papu/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelagonija


 • Adresa: Rilindasit Maqedonas p.n., F.Krivogashtan
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Mr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sheko mel


 • Adresa: Nemaniçki pat p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stoçarstvo Bogdanci


 • Adresa: Marshall Tito 66
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toni Faca


 • Adresa: Penço Divanisov p.n., f.Sokollarci
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7489 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Agro


 • Adresa: F.Amzabegovë
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vi All


 • Adresa: 8 Shtatori 42, Çashka
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vidral prom


 • Adresa: f.Sekirani
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vimes


 • Adresa: f.Viniçka Krshlla p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7506 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vitoll


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 21
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xipe Toni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdravkovci


 • Adresa: F.Çellopek
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Malesh-Farma e derrave/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонската банкарска асоцијација информира дека банките и штедилници интензивно преземаат активности за заштита на здравјето на клиентите.„Апелираме до ...
сите 27 | | | веќе видена

На просечно четиричлено семејство во март оваа година му биле неопходни најмалку 32.841 денар за задоволување на основните потреби, покажува минималната ...
сите 8 | | | веќе видена

Во целиот изминат период, од почетокот на кризата поради коронавирусот па наваму, Стопанската комора на Македонија презеде екстензивни активности за да ...
сите 33 | | | веќе видена

Скандалозно и парадоксално до максимум. Во време на светска пандемија и вонредна состојба во државава, во услови кога илјадници луѓе остануваат без работа, ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj