Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Veles
 • Shën Nikollë
 • Shkup
 • Stip
 • Berovë
 • Tetovë
 • Prilep
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bagëti - përkujdesje dhe tregëti
 • Ferma
 • Qumësht dhe produkte qumështi
 • Mish dhe produkte mishi
 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
 • Qumështore
 • Ushqim Për Kafshë - Tregti
 • Kultura Të Drithrave - Kultivues
 • Ushqim Për Kafshë - Aditive Dhe Premikse
 • Kafshë Shtëpiake - Pajisje, Ushqim Dhe Shitore
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Ushqim Për Kafshë - Fabrika Dhe Mullinj
 • Veterinari - Ordinanca
 • Therrtore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bagëti - përkujdesje dhe tregëti

Farma Grujevski


 • Adresa: f.Dalbegovci
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma Korleone


 • Adresa: Karposheva 47, f.Stojakovë
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frodam Milk


 • Adresa: F.Krusheani p.n.
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjeorges farms


 • Adresa: 11 Tetori 29
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IZ Marina Danevska


 • Adresa: Makedonska 81
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Illçe farm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iz Lenishka Reka


 • Adresa: F.Budinarci p.n.
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izgrev Pav


 • Adresa: Mareshali Tito p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kadinec


 • Adresa: f.Pashinë Ruvci
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalkus Farma/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klanica i Mesna Indrustrija Domasno


 • Adresa: Moinski pat 221
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kombinati Bujqësor dhe Blegtoral


 • Adresa: Goce Dellçev 44
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korab-Trnica


 • Adresa: f.Trnica 1, Mavrovë Rostush
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mbarështues dhensh-Resnjë


 • Adresa: F.Shtërbovë
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medi


 • Adresa: Rashtanski pat p.n.
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nisev


 • Adresa: F.Dolanë
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovçepollka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Papu/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelagonija


 • Adresa: Rilindasit Maqedonas p.n., F.Krivogashtan
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Mr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sheko mel


 • Adresa: Nemaniçki pat p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Врз основа на Уредбата со законска сила за изменување и дополнување на Уредбата со законска сила за примена на Законот за трговските друштва за време на ...
сите 35 | | | веќе видена

Најбргу ќе стигнат средствата од Меѓународниот монетарен фонд од странските ликвидносни инјекции, кои се очекува најверојатно да стигнат во текот на месецов, ...
сите 139 | | | веќе видена

Организацијата на земји-извознички на нафта (ОПЕК) е група независни произведувачи работат на договор за досега невидено намалување на производството, а кон ...
сите 80 | | | веќе видена

Во услови на пандемија од невидени размери, Капитал Банка АД Скопје им пристапува на своите клиенти правни и физички лица, а со тоа и на севкупната економија, ...
сите 72 | | | веќе видена

За најмалку 70% ќе се намалат ратите за кредитите од финансиските и лизинг друштва во следните три месеци за граѓаните, за кои нема да смеат да се пресметуваат ...
сите 80 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj