Ба-ма инжинеринг монтинг


  • Адреса: Мариовска 1/10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км
  • Локација: Пoсле Мaкпетрoл бензинскaтa
Ба-ма инжинеринг е специјализирано претпријатие за производство и вршење на браварски услуги, со искуство и стручен кадар.

Во рамките на овие браварски услуги спаѓаат :

- изработка на огради од ковано и обично железо
- изработка на секаков вид метални врати
- изработка на секаков вид настрешници со лексан и лим
- изработка и монтажа на паркинг рампи
- изработка и монтажа на секаков вид боксови за кучиња
- изработка на секаков вид челични конструкции

Ба-ма инжењеринг користи материјали со висок квалитет

Нерешливите проблеми веќе се минато. Ба-ма инжењеринг има решение за сите проблеми во областа на браваријата. Со стручниот кадар и младите визионери ба-ма инжењеринг ви нуди елегантен изглед на грубото железо.Високиот квалитет,навремената и брза изработка како и прифатливите цени се она што го нуди нашата фирма. Повелете посетете не и уверете се во нашиот квалитет.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи