Радиус (100км)

Ба-ма инжинеринг


  • Адреса: Мариовска 1/10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: Пoсле Мaкпетрoл бензинскaтa
БА-МА ИНЖЕЊЕРИНГ Е СПЕЦИЈАЛИЗИРАНО ПРЕТПРИЈАТИЕ ЗА ПРОИЗВОДСТВО И ВРШЕЊЕ НА БРАВАРСКИ УСЛУГИ, СО ДОЛГОДИШНО ИСКУСТВО И СТРУЧЕН КАДАР.

ВО РАМКИТЕ НА ОВИЕ БРАВАРСКИ УСЛУГИ СПАЃААТ :
- ИЗРАБОТКА НА ОГРАДИ ОД КОВАНО И ОБИЧНО ЖЕЛЕЗО
- ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД МЕТАЛНИ ВРАТИ
- ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД НАСТРЕШНИЦИ СО ЛЕКСАН И ЛИМ
- ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПАРКИНГ РАМПИ
- ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА СЕКАКОВ ВИД БОКСОВИ ЗА КУЧИЊА
- ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД ЧЕЛИЧНИ КОНСТРУКЦИИ


БА-МА ИНЖЕЊЕРИНГ КОРИСТИ МАТЕРИЈАЛИ СО ВИСОК КВАЛИТЕТ

НЕРЕШЛИВИТЕ ПРОБЛЕМИ ВЕЌЕ СЕ МИНАТО. БА-МА ИНЖЕЊЕРИНГ ИМА РЕШЕНИЕ ЗА СИТЕ ПРОБЛЕМИ ВО ОБЛАСТА НА БРАВАРИЈАТА. СО СТРУЧНИОТ КАДАР И МЛАДИТЕ ВИЗИОНЕРИ БА-МА ИНЖЕЊЕРИНГ ВИ НУДИ ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД НА ГРУБОТО ЖЕЛЕЗО.ВИСОКИОТ КВАЛИТЕТ,НАВРЕМЕНАТА И БРЗА ИЗРАБОТКА КАКО И ПРИФАТЛИВИТЕ ЦЕНИ СЕ ОНА ШТО ГО НУДИ НАШАТА ФИРМА. ПОВЕЛЕТЕ ПОСЕТЕТЕ НЕ И УВЕРЕТЕ СЕ ВО НАШИОТ КВАЛИТЕТ.
повеќе

Постови

Photos from BAMA Inzinering's post

TVOETO PARKING MESTO ODSEGA E SAMO TVOE ... SO RAMPITE NA BAMA Inzinering PROBLEMOT E RESEN .. IZRAB ...

Timeline Photos

NASTRESNICA SO LEKSAN 25 EURO 1m2

Photos from BAMA Inzinering's post

TVOETO PARKING MESTO ODSEGA E SAMO TVOE ... SO RAMPITE NA BAMA Inzinering PROBLEMOT E RESEN .. IZRAB ...

BAMA Inzinering's cover photo

BAMA Inzinering

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи