Avtoservis Dalceski


 • Address : s.Podmolje
 • Place: Ohrid


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Mise


  • Address : Pekljane 16
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7418 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

  НАЈНОВА ОПРЕМА И УСЛУГА, ПО ПРИФАТЛИВИ ЦЕНИ

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605097846_33.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a week

  Busar


  • Address : Bregalnicka 39
  • Place: Stip
  • Distance: ≈7491 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 16:00

  The car service BUSHAR is in disposal of car parts from renowned brands and offers special discounts and appropriate warranty for their installation.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/251cee63d09e59d0b57c6e610ebc16d9.jpg?t=true&w=300&h=300

  Univerzal PPEV


  • Address : Boris Kidric b.b.
  • Place: Gevgelija
  • Distance: ≈7552 км

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1496821102_37.gif?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi Zone

  Bimmer BMW Service


  • Address : Jadranska Msgistrala 74 (Kacanicki pat)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7420 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 13:00

  BIMMER is a specialized service for BMW and MINI vehicles.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1438247560_16.jpg?t=true&w=300&h=300

  Инвестиција од 70 милиони евра која предвидува 100 нови вработувања, ќе биде фотонапонската електрана во Осломеј од 100 мегавати за чија изградба денеска и ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Министерството за економија ги известува граѓаните дека заклучно со денешниот ден 16 јуни (среда) се затвара јавниот повик за издавање на потврда-ваучер за ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
  сите 65 | | | веќе видена

  На денешен ден, ТТК Банка АД Скопје се стекна со сертификатот „Фер финансиски услуги за потрошувачите“ што го доделува Организацијата на потрошувачите на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  „Во вчерашната објава, вие оштетените штедачи ме обвинувате како соучесник во лошото работење на банката. Сакам да ви биде јасно, јас како акционер го именував ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel