Автобуска станица-Кичево


  • Адреса: бул.Ослободување б.б.
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: во центар кај железничката

  • Факс: 045 221004
  • Работно време: Пон - Нед од 05:00 до 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 79 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи