Авто Сервис Илија


 • Адреса: Илинденска 201
 • Место: Гостивар


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1696850459_93.jpg?t=true&w=300&h=300


  Авто Сервис Илија нуди широк спектар на услуги, од од рутинско одржување до сложени ремонти на моторот, испорачани од квалификувани техничари со користење на најсовремена опрема.

  Сервис центар
  Нашиот сервис центар се грижи сите потребни поправки да се завршат на време и ефективно за Вашето возило да функционира беспрекорно. Согласно на равојот на технологиите се развива и нашиот тим оспособен да ги реши и најсложените поправки.


  Механичарски услуги
  Специјален алат за автомеханичарски работи. Основен механичарски и електричарски алат, ремонтно одделение опремено со комплетна апаратура за работење, апарат за вакум и полнење на клима.

  Автодијагностика
  Целосна дијагностика на системите на возилото со помош на соодветни инструменти кои директно се поврзуваат со системот на возилото. По завршената услуга се добива извештај според кој се има целосна слика за состојбата на возилот и евентуалните поправки кои треба да следат.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи