Avto Oli As


 • Address : 11-ti Oktomvri b.b.
 • Place: Resen
 • Distance: ≈7454 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingInternet access24 hoursAirconditionedCards accepted

  Auto School Mobiliti


  • Address : M.T.Gologanov 51
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  Driving School Mobility has a variety of modern vehicles: Hyundai i10, Hyundai i30, Volkswagen Polo, Toyota Yaris, Suzuki Alto and Mazda 2 and 7 qualified team of professional instructors and lecturers.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351762_7.jpg?t=true&w=300&h=300

  Dael Trans


  • Address : Boris Kidric 2 s.Rusinovo
  • Place: Berovo
  • Distance: ≈7539 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  Авто Школата располага со три моторни возила за оспособување на кандидати за возачи од "Б„ категорија, како и со едно товарно возила за оспособување на кандидати за возачи од "Ц„ категорија.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601284035_72.jpg?t=true&w=300&h=300

  Sigurnost


  • Address : Nikola Prapunov 2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7421 км

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606826837_63.png?t=true&w=300&h=300

  ARDI


  • Address : bul.Makedonska Kosovska brigada 1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  Кога станува збор за најдобрите часови за возење, ARDI е најдоброто решение за вас!

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580894316_07.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
  сите 185 | | | веќе видена

  Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
  сите 11 | | | веќе видена

  На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Доколку итно и недоложно не се исплати поддршката за туристичко-угостителскиот сектор предвидена со петтиот пакет мерки и не се обезбеди дополнителна директна ...
  сите 121 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel