Авто Дизел


  • Адреса: ул.518 бр.16 Ќерамидница
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: Керамидница

  • Телефон 2: 02 3171201
  • Факс: 02 3171204
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

Криминално рекетарската влада на Зоран Заев и СДСМ е елементарна непогода за македонската економија, се вели во партиското соопштение на опозициската ...
сите 69 | | | веќе видена

Дали од популистички и неоправдани причини се трошат државни пари или сепак не? На ова прашање јавноста побара одговор откако стана јасно дека „Електрани на ...
сите 66 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи