Авто Чајка

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈9420 км
  • Локација: На влез во Тетово од лева страна

  • Телефон 2: 070 256090
  • Факс: 044 333091
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559042772_6.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Oд самиот почеток сме мултибренд компанија, овластен дилер за возилата од програмата на: Hyundai, Peugeot, Ford, Toyota и Honda.

Нашите критериуми за работа, поддржани со беспрекорни принципи, со континуираното следење во воведувањето на нови норми во автомобилската индустрија, придонесуваат да ги задоволиме желбите и потребите на нашите клиенти.

Нашата мисија е во најбрз рок да најдеме решение при Вашиот избор на нови или половни возила, кои соодветно ги одржуваме во својот автомеханичарско-лимарскофарбарски сервис. Максималната посветеност на нашиот стручно обучен тим овозможува комплетно одговарање на очекувањата на нашите клиенти, кои се наша примарна цел која не води кон врвот на успешноста.

Ставаме акцент на законските норми и регулативи и покрај продажбата, презентираме поволни услови за кредит и лизинг. За услугата која Ви ја нудиме, како суштинска предност, помагаме во средувањето и аплицирањето на комплетната документација.

Главен фокус на нашата стратегија е стремежот кон патот да останеме професионално ориентирана компанија. Таргетот кон кој целиме бара постојана стручност, усовршување и надоградба на знаењата на сите наши вработени. Посветеноста на работата е нашето движечко мото, а задоволните клиенти нашиот материјален доказ.

Со желба да бидеме подостапни до своите клиенти, во 2004 год. отворивме нов продажен салон во Скопје, а во 2007 год. комплетен автосалон и сервис во Штип.

Визијата на Авто Чајка се темели врз базичната основа на нашата долгорочна стратегија за раст и развој. Со тимска работа, искуство, одлично обучен кадар; секој клиент да биде одлично услужен, а тоа е нашиот основен мотив да создадеме одлична основа за продолжување на успешната приказна за нашата компанија.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи