Avista


  • Address : Marsal Tito 23
  • Place: Strumica
  • Distance: ≈7543 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Преку сет-мерките и Центарот за вработување во Охрид од државната каса се инвестирани над 27 милиони денари. Според в.д. директор на Центарот за вработување во ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерствата за економија и за животна средина ја разгледуваат можноста оваа година да го зголемат еколошкиот стандард и да се забрани увоз на возила кои се ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel