Avis

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 13 (M.H.Jasmin)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
Kategoritë:

rent a car agjenci


  • Telefon 2: 02 2561847
  • Faksi: 02 3211312
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Diprom Doo është rent a car kompani e cila posedon licencën për operimin e brendeve Avis dhe Budget të teritorit të Republikës së Maqedonisë. Përderisa dëshironi udhëtim pa brenga me automjete më të reja dhe 24 orë përkrahje, pa marrë parasyshë destinacionin tuaj, vizitoni lokacionet tona në:

- Ramstore Mall +389 (0) 2 322 2046 dhe
- Aeroporti "Aleksandri i Madh", tel.+389(0) 2 2561 847, mob.+389(70) 262 974,+389(70) 254 055.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj