Avicena laboratorija


  • Address : Blagoja Toska 222
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7393 км

  • Telephone 2: +389 44 355551
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00
    Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Од јануари до април вкупната реализација на капиталните расходи е 19,5 отсто, но ако се спореди со тој период од минатата година тие се повисоки за 51,5 отсто, ...
сите 18 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи, денеска оствари средба со новоименуваниот амбасадор ...
сите 11 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel