АВЦ Груп

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борка Талески 13-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Телефон 2: 02 3131553
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

Преку континуираната експанзија низ својата 20 годишна историја, AVC Group стана водечка компанија за аудио и видео инсталации, како и снабдување со опрема и системска интеграција на А/В, сите спроведени со високо ниво на поддршка и сервис.

Како резултат на овој постојан раст компанијата се прошири во група на компании кои се водени од заеднички идеали. Моќта на групата е во заедничкото споделување на ресурсите и знаењето, логистиката и нашите долгогодишни односи со партнерите.

Канцелариите на AVC GROUP се наоѓаат во Љубљана (Словенија), Загреб (Хрватска), Белград (Србија), Сараево (Босна и Херцеговина), Приштина (Косово), Скопје (Македонија), Окленд (Нов Зеланд), Сиднеј (Австралија), Мумбаи (Индија) и Доха (Катар), како и логистички центар во Салцбург (Австрија).

AVC Group стана бренд кој се залага за квалитетна услуга, за обезбедување на производи и интегрирани услуги поврзани со аудио, видео и опрема за осветлување. Ние ги претставуваме и дистрибуираме околу 40 водечки производители во доменот на професионална аудио и видео опрема, вклучувајќи и такви добро познати и почитувани компании како Sony Professional Solutions, Harman Group, Canon, Sachtler, DIS и Harris итн.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи