AVC Grîup

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Borka Taleski 13-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 02 3131553
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/2e27e1eebe6cea2e2b2812f3182456fb.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Përmes zgjerimit të vazhdueshëm gjatë gjithë historisë së saj 20 vjeçare, AVC Group është bërë një kompani udhëheqëse e instalimit audio dhe video, si dhe furnizim me pajisjeve dhe sisteme integrimi A/V, të gjitha të implementuara me një nivel të lartë mbështetjeje dhe servisi.

Si rezultat i kësaj rritjeje të qëndrueshme, kompania u zgjerua në një grup ndërmarrjesh të nxitura nga idealet e përbashkëta. Fuqia e grupit është në ndarjen e përbashkët të burimeve dhe njohurive, logjistikës dhe marrëdhënieve tona të gjata me partnerët.

Zyrat e AVC GROUP gjenden në Lubjanë (Slloveni), Zagreb (Kroaci), Beograd (Serbi), Sarajevë (Bosnje dhe Hercegovinë), Prishtinë (Kosovë), Shkup (Maqedoni), Oklend (Zelanda e Re), Sydney (Australia) Mumbai (Indi) dhe Doha (Katar), si dhe një qendër logjistike në Salzburg (Austri).


AVC Group është bërë një markë që përpiqet për shërbim cilësor, për të ofruar produkte dhe shërbime të integruara në lidhje me pajisjet audio, video dhe ndriçim. Ne përfaqësojmë dhe distribuojmë mbi 40 prodhues kryesorë në fushën e pajisjeve audio profesionale dhe, duke përfshirë kompani të tilla të njohura dhe të respektuara të tilla si Sony Professional Solutions, Harman Group, Canon, Sachtler, DIS dhe Harris etj.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj