Autofilter - golemoprodazba

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bllagoja Stefkovski p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км

  • Telefon 2: 02 2526200
  • Faksi: 02 2526200
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1532944382_64.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania Autofilter është themelua në vitin 2003 si një kompani e specializuar për tregtinë me filtra për sektorin automobilistik. Për një kohë të shkurtër ajo u bë e respektuar dhe e suksesshme në tregun e brendshëm, e dallueshme për nga shumëllojshmëria e madhe dhe me cilësi të lartë të filtrave.

Klientëve tanë në çdo kohë ne mund t'u sigurojmë dhe t'i shërbejmë me filtra për të gjitha llojet e makinave, kamionëve dhe makinerive të ndërtimit, të përfaqësuar në tregun tonë, duke përfshirë modelet më të fundit të automjeteve. Raporti profesional, i përgjegjshëm dhe korrekt, si dhe përzgjedhja cilësore e artikujve, u ka kontribuar klientëve tanë me besim dhe kënaqësi të madhe për të bashkëpunuar me kompaninë tonë. Qëllimi ynë në të ardhmen është të rrisim furnizimin e markave të njohura të filtrave për të përmbushur kërkesat dhe pritjet e klientëve tanë.

Për një sukses të ndërsjellët ne ju ftojmë të bashkëpunoni me kompaninë tonë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj