Auto servis Audi (Auto Servis AUDI)

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Lagja Drenovec 38
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7820 км

  • Telefon 2: 070 586585
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Autoservis Audi, i cili i servison të gjithë automobilat, gjithashtu Auto servisi Audi posedon dijagnostikë kompjuterike me softuer më të ri.

Lëreni automjetin tuaj në duart e sigurta dhe të afta të ekipit tonë me kualifikim të lartë, të trajnuar për servisim.

Ndjehuni të sigurt dhe të qetë me shërbimin dhe servisin tonë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj