Ауто сервис Ауди (Auto Servis AUDI)

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: нас.Дреновец 38
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км

  • Телефон 2: 070 586585
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567154901_03.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Авто сервис Ауди кој ги сервисира сите автомобили исто така Ауто сервис Ауди поседува компјутерска дијагностика со најнов софтвер.

Вашето возило оставете го во вештите и стручни раце на нашиот висококвалификуван тим на обучени сервисери.

Чуствувајте се безбедно и сигурно со нашата услуга и сервис.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи