Auto detajling Yafa


 • Address : bul.Vidoe Smilevski Bato 2
 • Place: Skopje


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  7 days a week

  Pingvin


  • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 13
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 22:00 • Sun from 10:00 to 22:00

  Дејноста на работење се состои во суво и водено перење и пеглање на сите видови текстил, свила и кожа, боење на текстил, како и шнајдерски работи.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579164543_55.png?t=true&w;=300&h;=300

  Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
  сите 69 | | | веќе видена

  На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel