Auto Çajka

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Marshall Tito p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7394 км

  • Telefon 2: 070 256090
  • Faksi: 044 333091
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 08:00 deri më 16:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Që nga fillimi, ne jemi një kompani multi-brende, një tregtar i autorizuar për automjetet nga programi i: Hyundai, Peugeot, Ford, Toyota dhe Honda.

Kriteret tona të punës, të mbështetura nga parime të përsosur, me monitorim të vazhdueshëm në futjen e normave të reja në industrinë e automobilave, kontribuojnë në përmbushjen e dëshirave dhe nevojave të klientëve tanë.

Misioni ynë është që në një afat kohor të shpejt të gjejmë një zgjidhje në zgjedhjen tuaj për automobila të rinj ose të përdorur, të cilat i mirëmbajmë në ofiçinën tonë automekanike dhe riparim e bojatisje. Përkushtimi maksimal i stafit tonë të trajnuar profesionalisht na mundëson që t'i përgjigjemi plotësisht pritjeve të klientëve tanë, gjë që është qëllimi ynë kryesor që na çon në maja të suksesit.

Në theksin e vendosim në normat ligjore dhe rregulloret dhe pavarësisht shitjes, ne prezantojmë kushte të favorshme huash dhe lizingu. Për shërbimin që ne ofrojmë, si një avantazh thelbësor, ne ndihmojmë në përgatitjen dhe aplikimin e dokumentacionit të plotë.
Fokusi kryesor i strategjisë sonë është aspirata drejt rrugës për të mbetur një kompani me orientim profesionali. Objektivi që ne synojmë kërkon profesionalizëm të vazhdueshëm, përsosmëri dhe pasurim të njohurive të të gjithë punonjësve tanë. Angazhimi në punë është motoja jonë drejtuese dhe klientët e kënaqur janë prova jonë materiale.

Me dëshirën për të qenë më të qasshëm për klientët tanë, në 2004 kemi hapur një sallon të ri shitjesh në Shkup, dhe në vitin 2007, një auto sallon dhe servis komplet në Shtip.
Vizioni i Auto Çajka bazohet në bazën e strategjisë sonë afatgjatë për rritje dhe zhvillim. Me punën ekipore, përvojë, trajnime të shkëlqyera; çdo klient të shërbehet sa më mirë të mundet dhe ky është motivi ynë kryesor për të krijuar një bazë të shkëlqyeshme për të vazhduar historinë e suksesit për kompaninë tonë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj