Aura Group


  • Adresa: Aminta III 24 (Lleninova)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 02 3133339
  • Faksi: 02 3133339
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto dhe video galeri

Frymëzuar nga drita fluide dhe shkëlqimi i agimit, frymëzuar nga bukuria femërore dhe një dëshirë e fortë për punë dhe kreativitet, Mila Litvinjenko në vitin 1996 në Nish, krijon AURA-n e saj, një kompani për prodhimin dhe tregtimin e kozmetikës.

Nga vetë fillimi, kjo grua "dragua" e transferon aurën e saj përmes produkteve kozmetike dhe në Maqedoni, ku themelon firmën e saj të shpërndarjes "Aura Group".

Në sajë të njohurive, këmbënguljes dhe kreativitetit së saj, zyra përfaqësuese në Shkup ekziston prej 20 vjetësh, duke i ofruar gjithashtu gruas maqedonase, kozmetikë me cilësi të lartë dekorative me çmime të volitshme.

Aura është një kompani për prodhim dhe shpërndarje të kozmetikës, e themeluar në vitin 1996. Selia e kompanisë është në Nish dhe ne jemi themeluesit e Grupit Aura në Maqedoni.

Prodhimi i kozmetikës është më dinamik në botë. Ai duhet të bashkojë inovacionet dhe ndryshimet në trendet e modës, shkencës, njohurisë, teknologjisë, estetikës dhe në këtë mënyrë të tërheqë vëmendjen e klientit dhe të nxisë emocione pozitive.

Aura ka një vizion të definuar qartë, mision dhe politikë të cilësisë.

Vizioni: të bëjë një hap të rëndësishëm në treg dhe të kapërcehet konkurrenca e drejtpërdrejtë me cilësi, dizajn dhe çmim të shkëlqyer. Shkurtimisht: të bëhet sinonim për kozmetikë në rajon (ish-Jugosllavi).

Misioni: arritja e cilësisë së lartë në aktivitetet e shërbimit ndaj klientëve me ndjenjën e ngrohtësisë, miqësisë, krenarisë personale dhe frymës korporative.

Që nga viti 2003, Aura ka certifikatë ISO 9001: 2000.

Suksesi ynë bazohet në:

- Teknologjinë e zgjedhur me kujdes,

- Produkt me cilësi të lartë,

- Përvojë dhe punë e të punësuarve,

- Njohuri të mira të tregut dhe mundësi të përshtatjes dhe transformimit të shpejtë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj