Аудио видео сервис


  • Адреса: Моша Пијаде 23
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7969 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Реплек има нов Надозрен одбор и повторно ќе дели дивиденда - одлуките беа изгласани на вчерашната седница на Собранието на акционери. Нови членови на Надзорен ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи