Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Prilep
 • Stip
 • Ohër
 • Veles
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Audio-video pajisje - riparime dhe servise
 • Audio-video pajisje - tregti dhe shitore
 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Elektronikë
 • Kompjutera - pajisje dhe riparime
 • Telefona Celularë - Riparime
 • Autoparlantë
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Harduare - Tregti
 • Ndriçim - Shitore
 • Kompjutera - Printerë
 • Sisteme Dhe Pajisje Satelitore
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Tregti
 • Aparate Për Amvisëri - Dyqane
 • Telefona Celularë Dhe Aksesorë - Shitore
 • Antena Satelitore
 • Telekomunikacion - Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Audio-video pajisje - riparime dhe servise

Sas-kom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Setek servis


 • Adresa: rr.1523 p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10689 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TV IT serviser/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TV Servis Digital/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnoprom


 • Adresa: Vasko Karangelleski p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Enj nga 08:00 deri më 19:00 • Ma , Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Пауза: Пон,Сре,Чет 12-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toptroniks


 • Adresa: Glligor Apostollov Goço 20
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈10737 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tr Elektronik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tref


 • Adresa: Vasil Gjorgov 33 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trinitron


 • Adresa: Lagjja Kllanica a-4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

V i J elektronika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vane


 • Adresa: Pere Toshev 2
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Video-data


 • Adresa: rr.1523 p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vikom Elektronik


 • Adresa: bul.ASNOM 170
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizion Audio Video


 • Adresa: Evrejska 29
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zec Elektroniks


 • Adresa: Vasil Gjorgov, QT Kapishtec 1/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoki


 • Adresa: Andon Sllabejko p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - Ma nga 08:00 deri më 20:00 • Mr - Sh nga 08:00 deri më 15:30
 • Пауза: Ha , Ma , Enj - Pr nga 13:30 deri më 16:30

Пауза: Пон-Пет 13:30-16:30ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çane


 • Adresa: 8 Shtatori (Marshall Tito) 69
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10726 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:30 • Sh nga 09:00 deri më 12:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Имињата на фирмите, кои со месеци користеле електрична енергија која ја плаќале по цена како домаќинства, не ги открива и директорката на УЈП, Сања Лукаревска. ...
сите 29 | | | веќе видена

Mалопродажните цени на нафтените деривати согласно Методологијата за формирање на цените, се намалуваат во просек за 0,66%. Малопродажната цена на бензинот ...
сите 94 | | | веќе видена

Според прогнозите, инфлацијата „ќе почне да опаѓа“ во средината на 2023 година, посочува Бруно Ле Мер, министерот за економија на Франција. Во меѓувреме, ...
сите 69 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути ТТК Банка од 5.12.2022 година (понеделник) ќе започне со исплата на паричните права од социјална, детска и цивилна заштита (сите ...
сите 65 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj