Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Куманово
 • Струмица
 • Битола
 • Тетово
 • Велес
 • Гостивар
 • Штип
 • Кичево
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Аудио-видео опрема - поправки и сервиси
 • Апарати за домаќинство - поправки и сервиси
 • Аудио-видео опрема - трговија и продавници
 • Електроника
 • Компјутерска опрема - поправки
 • Електрични Уреди И Електроделови - Трговија
 • Мобилни Телефони - Поправки
 • Компјутерска Опрема И Хардвер - Трговија
 • Мобилни Телефони И Додатоци - Продавници
 • Осветлување - Продавници
 • Климатизација - Услуги И Сервис
 • Видео Надзор И Системи За Ограничен Пристап
 • Електроопрема - Поправки И Сервиси
 • Електросервиси
 • Сателитски Антени
 • Звучници
 • Телекомуникациска Опрема
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Аудио-видео опрема - поправки и сервиси


РТВ Механичар ДИМА


 • Адреса: Гоце Делчев 8
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7966 км

РТВ Сервис Електроник


 • Адреса: Тоде Богданоски 57
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7830 км

Сас-ком


 • Адреса: Моша Пијаде 43
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

Сетек сервис


 • Адреса: Франклин Рузвелт 21
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 15:00

СМД Електроникс


 • Адреса: Анкарска 29-а/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Технопром


 • Адреса: Васко Карангелески б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7906 км
 • Работно време: Пон , Сре - Чет од 08:00 до 19:00 • Вто , Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Пауза: Пон,Сре,Чет 12-16ч

Топтроникс


 • Адреса: Глигор Апостоловски Гочо 20
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7923 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Треф


 • Адреса: Васил Ѓоргов 33 лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Тринитрон


 • Адреса: нас.Кланица 11, лок.6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

Филипс


 • Адреса: Александар Македонски 5
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км

ЦПУ-Битола


 • Адреса: Димитрие Туцовиќ 46
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 08:00 до 20:00 • Вто , Чет од 08:00 до 15:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Пауза: Пон, Сре, Пет 12-17

Чане


 • Адреса: 8-ми Септември 69 (Маршал Тито)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:30 • Саб од 09:00 до 12:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

Мапа

Од 70% испитани фарми во Македонија само 3% го задоволуваат потребниот квалитет на млекото од аспект на вкупен број на бактерии. Доколку до крајот на 2020 ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи