Атва резиденс хотел


 • Адреса: Магистрален пат Кичево-Охрид
 • Место: Кичево
 • Локација: Долен Добреновец
  Слика од локација

  Фото и видео галерија

  Аtva Residence Hotel e модерен хотелски комплекс, уреден по највисоки стандарди во однос на хотелската и угостителската дејнос.

  Атва Ресиденс Хотел нуди едно поинакво и вистинско искуство. Врвен квалитет и релаксација. Уживање во секој момент.

  Ако сеуште немате резервирано, направете го тоа денес.

  Закажете си термин за вашата свадба или едноставно дојдете да уживате во Атва!
  повеќе
  Слика од локација

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи