Атва хом центар


 • Адреса: Маршал Тито 117
 • Место: Струга
 • Локација: Во близина на црквата Св.Димитрија,кај Сетек
  Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Трајан Димковски, од денеска во следните два дена е во официјална посета на Република Словенија. Во ...
  сите 131 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи