Atlantis invest group

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569850683_42.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Atlantis Invest Group Import-Eksport SHPK Veles, me zyra në Veles, është një kompani që merret me ndërtimtari.

Kompania synon të ndërtojë ndërtesa banimi me cilësi të lartë biznesi. Strategjia e kompanisë është që të sigurojë komplekse rezidenciale dhe afariste të projektuara dhe të ndërtuara me sipërfaqe totale prej 40.000 m2. Përafërsisht 500 njësi banimi janë planifikuar brenda 30.000 m2 dhe hapësirë zyre me sipërfaqe totale prej 10.000 m2.

Kompleksi do të ketë hapësirën e vet të parkimit prej rreth 5000 m2 parking të mbuluar (nën ndërtesë) si dhe një hapësirë prej 10.000 m2 në të cilën do të organizohet parkim jashtë, njësi rekreative të nevojshme të përbashkëta, të shoqëruar me aranzhim hortikulture.

Objekti që i nënshtrohet investimit në vazhdim po ndërtohet në faza, ku janë planifikuar 3 faza, njëra prej të cilave është në ndërtim e sipër. Ajo është afërsisht 5500 m2 sipërfaqe e zhvilluar bruto (parkim nëntokësor, kati përdhes (hapësirë zyre, 6 kate dhe papafingo).
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj