Atelje Antonija Ristovska


  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 70 lok.15
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км

  • Telefon 2: 070 231144
  • Faksi: 02 2451800
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00
    Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 57 | | | веќе видена

Директорката на МЕПСО, Ева Шуклева вели дека е согласна, дека во државата постои социјална категорија на луѓе, на кои тешко ќе им падне поскапувањето на цената ...
сите 24 | | | веќе видена

Висината на директните странски инвестиции (ДСИ) во светот во првото полугодие се намалиле за 49 отсто, споредено со истиот период лани. Причината за тоа се ...
сите 60 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj